Tipy na ubytování v nejžádanějších oblastech České republiky

Společnost Region-tour.cz se specializuje na zajištění kvalitního ubytování v nejžádanějších turistických oblastech České republiky. Díky našim zkušenostem víme, kde můžete strávit příjemnou dovolenou a kde najít pohodlné stylové ubytování. Kromě nabídky a zprostředkování ubytování poskytujeme kompletní turistický servis, magazín s tipy na výlety a zajímavými informacemi.

Jetřichovice a okolí

Jetřichovice, ležící při potoku Bělá tvoří čtyři dříve samostatné vesnice Jetřichovice, Vysoká Lípa, Všemily a Rynartice. Tato malebná obec je krásným místem obklopeným panenskou přírodou, s řadou starobylých roubeném, památek a zajímavostí. Nejvyhledávanějšími místy oblasti jsou skalní vyhlídky v Jetřichovických skalách, zejména Mariina vyhlídka, dále Dolský mlýn, sruby Na Tokání, skalní hrad Falkenštejn, Kyjovského údolí, či obec Doubice s více jak třemi stovkami vyřezávaných soch. Pro poznání všeho, co Jetřichovicko nabízí, jeden den nestačí. Můžete se proto ubytovat v Jetřichovicích v chatách s výhledem na skály, rodiny s dětmi si užijí pobyt na malém statku, romanticky založení hosté mohou využít zázemí roubené chalupy ve Vysoké Lípě. Ubytování na přání vám rádi zajistíme v apartmánech ve vesničce Chřibská, v ojediněle zrekonstruované stodole v Kyjově či v rekreačním domě jen asi kilometr od Kyjovské přehrady a na dalších krásných místech této oblasti.

Tipy na ubytování v Jetřichovicích a okolí

jetrichovice

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn je městem nabízejícím bohatou možnost odpočinku a aktivního i společenského vyžití. Díky nádherné krajině, která jej obklopuje, se těší oblibě u milovníků přírody a horské turistiky. Můžete si užívat třeba na kraji města v penzionech se saunou, vlastním vlekem a výhledem na špindlerovské údolí. Rodiny s dětmi mají na výběr hned několik objektů s dětským hřištěm a hernou. Hosté upřednostňující ubytování hotelové ubytování si mohou vybrat z nabídky komplexů včetně wellness hotelů. Převážná většina ubytovacích kapacit je v blízkosti některé ze sjezdovek a značených turistických tras. Krásná příroda, horské klima a příjemné ubytování je zárukou odpočinku a zážitků, na které budete doma rádi vzpomínat.

Tipy na ubytování ve Špindlerově Mlýně a Svatém Petru

spindl

Deštné v Orlických horách

Orlické hory jsou oblíbené u milovníků přírody, příznivců aktivního pohybu i rodin s dětmi. Hory tu přejí lyžařům, řeka Divoká Orlice je výzvou pro vodáky a zdejší příroda a historické památky zvou k toulkám, poznání i cykloturistice. Významným turistickým centrem Orlických hor je město Deštné. Nabízí ubytování v blízkosti sjezdovek, plání a turisticky značených cest. Rodiny s dětmi ocení soukromí chat a chalup s dětským hřištěm, pro rodinnou dovolenou jsou ideální také pohodlné apartmány a apartmánové domky. Přímo u lyžařského vleku je i komfortní hotel, od kterého vede několik turistických a cyklistických tras.

Tipy na ubytování v Deštném v Orlických horách

destne

Adršpach

Kouzelná oblast Adršpaško-teplických skal si vás podmaní svým jedinečným skalním městem s množstvím pískovcových útvarů, malebných zákoutí i romantikou skalního jezírka. Tento krásný kout ležící v blízkosti polským hranic si získává srdce návštěvníků a jako správný hostitel ví, co jim nabídnout. Najdete tu klid, načerpáte nové síly a zjistíte, že je to místo, kam se budete rádi vracet. Přímo u vstupu do skal můžete využít komfortní hotelové ubytování. V blízkém okolí je pak celá řada penzionů, které jsou dobrou volbou pro rodinnou dovolenou s dětmi. Nechybí u nich dětská hřiště, zahradní posezení či možnost si po výletě něco dobrého ugrilovat. Milovníci stylového ubytování ocení možnost strávení své dovolené ve stylové roubené chalupě v blízkosti skal, či třeba v novém komfortním srubu.

Tipy na ubytování na Adršpašsko-teplicku

adrspach

Bedřichov

Bedřichov v Jizerských horách je ideálním místem pro celoroční rekreaci. Doslova na dosah ruky se rozkládají sjezdovky, turistické trasy včetně dvou výletních okruhů vedoucích nejzajímavějšími místy, cyklotrasy či vodní nádrž sloužící k rekreaci a rybolovu. Chcete-li být svým oblíbeným aktivitám co nejblíže, můžete se ubytovat v horské chatě ležící přímo na sjezdovce, nebo třeba ve stylové horské chatě v blízkosti běžkařského stadionu.

Tipy na ubytování v Bedřichově a okolí

bedrichov

Otevírací doba

Duben - říjen: od 9 do 18 hod
Listopad - březen: od 9 do 17 hod
24.12. a 31.12. je odpoledne zavřeno

Otevřeno je v uvedených časech denně. Poslední prohlídka začíná hodinu před zavírací dobou.

Vstupné

Dospělí: léto 10 €, zima 8 €
Zlevněné vstupné: léto 7 €, zima 6 €
Mini rodinné: léto 15 €, zima 13 €
Rodinné: léto 25 €, zima 21 €
Audio průvodce 3 €

Mini rodinné vstupné je určeno pro 1 dospělou osobu a max. 2 děti do 16 let. Rodinné vstupné může být zakoupeno pro 2 dospělé a max. 4 děti do 16 let.


Psi mají přístup do 9,5 ha rozlehlého areálu pevnosti povolen na vodítku, ne však do výstavních prostor!

Mohlo by Vás také zajímat:

Byli jste už?

Na jednom z nejhezčích zámku východních Čech, na zámku Nové Hrady, si můžete prohlédnout jak interiéry, tak kouzelné zámecké zahrady.

Ubytování v okolí pevnosti Königstein

Nedaleko pevnosti Königstein se nachází národní park České Švýcarsko s nepřeberným množstvím turistických atrakcí, které stojí za návštěvu. Na turisticko informačním portálu o Českém Švýcarsku naleznete nejen širokou nabídku ubytování v Českém Švýcarsku, ale také různé tipy na výlet nebo za sportem.

Königstein - největší vojenská pevnost v Evropě